HASTANE YÖNETİCİMİZİN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Tarih:
Bayramlar  insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların
Devamını Oku
ANJİYO ÜNİTEMİZDE KALICI KALP PİLİ TAKMA İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Tarih:
Bayılma şikayeti ile hastanemize başvuran 72 yaşındaki bayan hasta ritim bozukluğu(A V Tam Blok) tanısıyla yatırılmıştır.
Devamını Oku
AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ DOÇ. DR. ZEYNEP KARAHAN USLU HASTANEMİZDE SAHUR YAPTI
Tarih:
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Zeynep Karahan Uslu, hastanemiz personeliyle sahur yaptı. Hastanemize gelen Milletvekili Karahan Uslu, hemşire, doktor ve temizlik görevlileriyle bir süre görüşerek sorunlarını ve taleplerini dinledi. Daha sonra hastanemizin yemekhanesine giden Uslu, burada hastanemiz çalışanlarıyla sahur yaptı, taleplerini dinledi.
Devamını Oku
CANAL WALL DOWN TİMPANOPLASTİ OPERASYONU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Tarih:
Hastanemiz KBB hastalıkları uzmanı Dr. Mehmet Erkan KAPLAMA tarafından Şanlıurfa ilinde bir ilk gerçekleştirildi, kulak kıkırdağından hazırlanan zar kulak içerisine yerleştirildi.
Devamını Oku
HASTANEMİZDE HİPERTİROİDİ VE DİĞER BENİGN TİROİD HASTALIKLARI İÇİN RADYOAKTİF İYOT(ATOM) TEDAVİSİNE BAŞLANMIŞTIR
Tarih:
Radyoaktif İyot (I-131) tedavisi (halk arasında bilinen adı ile atom tedavisi)  Bazı tiroid bezi hastalıklarının tedavisinde kullanılan I-131 tedavisi cerrahi (ameliyat) ve/veya ilaç tedavisinin başarısız/yetersiz kaldığı ya da yapılamadığı durumlarda tedavinin tamamlayıcısı veya alternatifi olarak kullanılır.
Devamını Oku
HASTANEMİZDE İLETİŞİM BECERİLERİ VE STRESLE BAŞ ETME EĞİTİMİ VERİLDİ
Tarih:
Hastanemiz eğitim birimi tarafından “İletişim Becerileri ve Stresle Baş Etme Eğitimi” organize edildi. Hastanemizin konferans salonunda verilen eğitimde Psikiyatri Uzmanı Uz. Dr. Mehmet Zeki TANIRCAN tarafından iletişimin insanlar arasında duygu, düşünce ve bilgileri her türlü yolla anlaşılır bir biçimde başkalarına aktarılması olduğu ve sağlık çalışanlarının doğru iletişim ile hastalarına daha faydalı olacaklarını ifade etti.
Devamını Oku