YENİLENEN SERVİSLERİMİZİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kamu hastaneleri birliği genel sekreteri Cihan EKMEN şunları söyledi. Şanlıurfa büyükşehir belediye başkanlığının,Haliliye belediye başkalığının, Eyyübiye belediye başkanlığının ve Organize Sanayi müdürlüğünün katkılarıyla üroloji servisi,genel servis,genel cerrahi servisi ve plastik cerrahi servisinin yenilenmesinden dolayı temsil ettiğim kurumum ve şahsım adına başkanlarımıza ve organize sanayi müdürlüğümüze şükranlarımı sunarım.

Açılışımıza katılan Şanlıurfa Vali Yardımcısı sayın Ufuk AKIL Bey’e,Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Nihat ÇİFTÇİ bey’e,Şanlıurfa İl Emniyet Müdürümüz Veysel TİPİOĞLU’na,Şanlıurfa İl Jandarma Alay Komutanımız Mustafa Kemal TİMUROĞLU ve şehrimizin güzide basın mensublarına çok teşekkür ederim.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesi yöneticisi İbrahim Halil KEŞKÜŞ şunları söyledi.

Bu ülke bu şehir bu millet bu hastane hepimizin malıdır. Sahip çıkıp bir şeyler yapmak istiyoruz insanlarımıza makam mevki hepsi geçiçi olduğunu hepimiz biliyoruz önemli olan hoş bir seda bırakmak, iyi hizmetler yapabilmektir. Bu servislerimiz yenilenmesinde emeği ve katkısı olan herkese kurumum ve şahsım adına teşekkürlerimi sunarım.

Ayrıca halkımızla aramızdaki köprü görevini üstlenen ve her zaman yanımızda olan basın mensubu arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.

 Haber Tarihi : 21 Temmuz 2017 - Okunma Sayısı : 1030